Chemtrail (Vegyianyag sáv) - Magyarországi kormányzati vizsgálat

Quoted post

kérdező

#105 Re: Re:

2013-12-08 11:23

#103: Gábor Oberle - Re:

Valahogy számítottam rá, hogy ha elkezdek kérdezni akkor előbb-utóbb feladod, mert te magad sem tudod a választ, csak kritika nélkül elhiszel minden baromságot.
Pedig pont neked / nektek kellene ezeket a kérdéseket feltenniük.

Válaszok

Gábor Oberle
A petíció szerzője

#111 Re: Re: Re:

2013-12-08 11:46:03

#105: kérdező - Re: Re:

Utolsó válaszom számodra!

"Valahogy számítottam rá, hogy ha elkezdek kérdezni akkor előbb-utóbb feladod, mert te magad sem tudod a választ, csak kritika nélkül elhiszel minden baromságot."

1. Ha bármit is feladtam volna chemtrail témában, neked nem lenne lehetőséged ide írni. (Ennek mély értelme van, gondolkozz el rajta, érdemes!)

2. Mindenre én sem tudhatom a választ, mert akkor én lennék a tevékenység kitervelője vagy a tevékenység végzője!!!... Nézz körül ezen az oldalon, még vizsgálati eredményeket is fogsz találni! -> https://www.facebook.com/events/1405217386378396/?source=1

3. Ha kritika nélkül elhinnék minden baromságot, akkor azt hiszem nem tudtam volna elvégezni 3 iskolatípust is, de akkor a te véleményed szerint a magyarországi oktatási rendszer teljes baromságot tanít, az óvodától kezdve az egyetemekig!... Te hol is tanultál?

Lásd még a #103-as hozzászólásomat és onnan visszafelé a számodra adott válaszaimat! Van mit értelmezned, mert azok nem jutottak el az agyadig!...