Chemtrail (Vegyianyag sáv) - Magyarországi kormányzati vizsgálat

Quoted post

kérdező

#93

2013-12-08 10:57

"...polgári, katonai, illetve azonosítójel nélküli repülőgépek..."

Milyenek azok az azonosítójel nélküli gépek? Hogyan repülhetnek ilyenek egyáltalán?
Még a legkisebb vitorlázógépre is kell azonosítójel...
Mint írtam a Gripenjeinket már akkor is ráküldik a gépekre, ha elfelejtenek rádiózni.

Csíkhúzó gépeket természetesen látok, de eddig minden esetben meg tudtam határozni a típusát és akár az úti célját is.
Egy távcső éppen elég hozzá...
Ellenben a chemtrail hívő által közzétett képeken csak a csíkok látszanak az azt húzó gép nem.
Ezek után a csíkba bele lehet magyarázni bármit.
A contrailspottingot azért hoztam fel, mert azok az elvakultak szisztematikusan vadásznak a különleges gépekre.
Érdekes viszont,m hogy azok akik a chemtrail akarnák bizonyítani egyetlen hasonló képet sem tudtak még produkálni, csak youtube videókat illetve képaláírásos képeket, amikre azt írok amit akarok.
Tehát, mutass egy olyan képet ami Magyarországon készült és egy titkos, azonosító nélküli gép vegyianyagcsíkot húz!


Ja, és nem válaszoltál az összes kérdésre...

Válaszok

Gábor Oberle
A petíció szerzője

#99 Re:

2013-12-08 11:12:31

#93: kérdező -

Lásd a #95-ös válaszomat!

"Tehát, mutass egy olyan képet ami Magyarországon készült és egy titkos, azonosító nélküli gép vegyianyagcsíkot húz!" - Ezen mért erőlködsz annyira, még mindig nem értem!... OLVASD MÁR EL LÉGY SZÍVES, MIT SZERETNE EZ A PETÍCIÓ, KEDVES BARÁTOM!