Mondj nemet a sorkötelezettség visszaállítására!

Quoted post


Vendég

#1

2011-05-18 10:48

Nagy vívmánynak tekintettem és tekintem ma is, hogy a NATO-ba való felvételünk után a szociálliberális kormány majd 10 éve eltörölte ezt a mára idejét múlt intézményt. Szerződéses katonák legyenek hazánkban, akik ezt azért választják, mert pénzt kapnak érte, meg szeretik a harciaskodást.

Válaszok


Vendég

#113 Re: Mondj nemet

2011-05-20 14:19:14

#1: -

Mára kiderült,hogy az egyik legnagyobb hiba volt az általános hadkötelezettség eltörlése.

 

Ha akkor  - szembemenve a neolibiálisok vulgarizmusával, felfogja valaki, hogy a növekvő, és elháríthatatlan munkanélküliség "semmittevésért" fog fizetni milliárdokat, rögtön ráeszmélt volna arra az egszerű tényre, hogy tripla pénzkidobás a sorozott népség szélnek zavarása.

 

Ha csak arra az egy momentumra vezetem vissza, hogy a hajlékltalanok egy észe nem jön létre, ha csak arra az egy momentumra vezetem vissza, hogy irni-olvasni-számolni, egyes szakmákat (vasut és vizépítés, egészségügy, gépjármü kezelés, telekomunikácoó,elektronika kezelés stb.) megtanulhatók lettek volna (ismereteket adtak vaolna) s, akár gyakorlati kiképzésként "éítettek" volna, több haszon leletkezhetett volna, ha az a volna ott nem volna.

 

Miközben felneveltünk annyi embert, akik az ellenzékre szavaztak, a többi meg otthon maradt, és nem szavazott.

 

Ezzel sikeresen kitermeltük a kétharmadot jelentősen meghaladó mandátumszámot és most  - mert másnem maradt - zabálhatjuk  a kefét.

 

Ezt termeltük, "elvtársaim".

 

doki

 

 

ŐsziRózsa

#149 Re:

2011-05-21 08:12:56

#1: -

Egyetértek az előttem szólóval de még azt is megkérdezném miért akar Viktor sorköteles katonákat? Netán a saját hatalma védelmére?


Vendég

#328 Re:

2011-09-11 17:32:47

#1: -

Mely államok szereltek még le M.O.-on kívűl???

??????????????????????????????????????????

Luzer ország.

A kötelező katonai szolgálat feladásával a legelemibb életben maradási esélyről mondtunk le.

Ez valóban nagy vívmány!!! - De kiknek???


Vendég

#335 Re:

2011-10-11 07:06:27

#1: - szerintem meg igenis rátokférne. elkorcsosult bűnözőtanoncok. szart se ér a legtöbbetek. nem tudjátok, hogy mi a tisztelet, becsület, fegyelem. minden kis diszkópatkányt, és 13 évesen kokainért sz*pó kis ribit bevágnék 18 évesen, vagy a tanulmányai befejezése után minimum 1 évre.

 

JOBBÁGY-01

#337 Re:

2011-10-21 14:46:25

#1: -

Kedves nagyokos!

Nem a hadtest felturbózásáért van ez az intézkedés, (igaz én nem hallottam róla), hanem azért, hogy a fiatalságot ismét megneveljék a katonaságban, mert aki volt katona az már rongy ember nem lehet! Igaz én Jobbikosként is támogatom a sorkatonaság visszaállítását, meg kell nevelni az elkorcsosult fiatalságot!


Vendég

#350 Re:

2011-11-23 14:14:43

#1: -

szerintem szügségvan a sorkötelezetségre csak néz rá erre a sok kis pöcs fiatal faszra akik játékon élik kia feszültségeiket meghogy hány fejest meg mijen faszán lelövi az elenséget GÉPEN énekem nagyonsok érdekes beszélgetésem volt ijen kis szarjankokall egyszer eldörenne melete egy AK-47 és összehugyozná magát voltisrá példa hogy mondtam egy ijen srácnak a válasz NEMHINÉM szerintem jolene és ha valaki katona akarna maradni akkor az bentis maradhatna most 6 honap nem a világvége megtamulna együtélni emberekell meg magárol valamijen szinten gondoskodni


Vendég

#581 Re:

2012-01-11 23:04:04

#1: -  

Tisztelt Kesergő!

Mi abban a vívmány, hogy ifjaink se viselkedni, nem tudnak, se hazaszeretetre nevelve nincsenek, hiányzik belőlük a lovagiasság, gyávák, uninteligensek és gps nélkül a saját lakóhelyükön eltévednek? A nagyapám Szamarkandból jött haza hadifokságból gyalogosan úgy, hogy éjszaka a csillagok állása segítségével haladt, nappan elrejtőzött. Mihez kezdene ilyen helyzetben egy mai fiatal????? Segítségül jegyzem meg, hogy Szamarkand nem Magyarországon van, hanem Ázsiában, Üzbegisztánban.

További kellemes kesergést kívánok!

Egy szuper optimista

én

#643 Re:

2012-05-17 12:11:23

#1: -

Figyelj má'....a te hazádban, izraelben is kötelező, nem? Ott miért nem kardoskodsz ellene? Ja, mert seggbelőnének és kiraknának, mint a szart......