Próbáljuk meg együtt fellendíteni az animés piacot!

Quoted post

Zsolti-kun

#4

2013-10-02 18:30

Az elmúlt 2 nap alatt gyors ütemben nagyon sokan küldtetek már levelet, ami dícséretes példa. Megmutattuk, hogy képesek vagyunk harcolni a célunkért. :-) Viszont a "megrohanás" közepette sajnos olyan sablonválaszok érkeztek, hogy nem terveznek animéket vetíteni. (Ezt egyszerre többször is kiküldték.) Annak ellenére is, hogy számomra érkezett régebbi válasz szerint nem zárkóztak el. Ettől függetlenül nem kell csalódásba vagy kétségbe esni. Aki ezt jó ötletnek tartotta, az megtette a tőle telhetőt. :-) Összefogtunk, érvényesítettük vágyunkat, és ez eljutott az ügyintézők felé. Így ezáltal a jövőben még bármi lehet akár az M2-n is. De esetleges nagyobb negatív visszhang elkerülése érdekében úgy gondolom, hogy többen már ne kezdjenek bele. Tehát aki eddig nem tette meg, az most már inkább ne is tegye.

Mindemellett lesz új tervünk, hogy hova lehetne írni ugyanilyen módon. Néhányan a Viasat csoportot találták ki. A Viasat 6 önmagában a DBZ-n kívül jelenleg elzárkózik animevetítéstől, de be kéne pályázni a főtulajdonos cégcsoportot. Már csak egy érdemleges elérhetőség kéne hozzá, amivel kapcsolatosan hasonlóképpen tömegesen lehetne írni. :D Az nem módi, hogy megint csak én írjak egyedül az egyik "kis" csatornához... Úgyhogy hamarosan talán erről jelentkezünk. Addig is fel a fejjel! Bizakodjatok a jövőben vagy akár az AXN-ben...
Apró megjegyzés: szóba került a Megamax, de az szintén nem tervez komolyabb animéket, illetve korábban pont annak a főtulajdonosa felé próbáltam üzenni. Tehát ez gyakorlatilag ki van pipálva. ^^

Válaszok


Vendég

#12 Re:

2014-04-03 15:27:46

#4: Zsolti-kun -

yu-gi-oh gx is megy a viasat 6-on úgyhogy sztem nagy esély van rá h bevezetnek 1 animecsatornát vagy sávot ha szépen nézünk :)