A forgalombénító budakalászi csomópont megoldásáért!

Quoted post

szacsi

#23 Re: Re:

2013-09-15 09:45

#14: Fviktor76 - Re:

Előszőr is a jelentős helyközi forgalom az igaz, DE! Korábban is volt, mégsem volt ilyen tragikus a helyzet, mert aki amikor tudott átment a kereszteződésen. Most meg, ott állunk Pomáz felől a balra kanyarodóban és mivel mindenkit előbb enged a lámpa ezért átlag 5 percenként kapunk zöldet, ehhez hozzájön a plusz idő, ha HÉV jön. A gyalogosok is a kanyarodók előtt kolbászolnak tehát simán előfordulhat az, hogy ott várok 5 perce már mehetnék, de jön egy hév, nagy nehezen zöldet kapunk, elindul két autó, de megállnak, mert gyalogos van a zebrán, mire elcsoszognak piros a lámpa. 5 perc és újra zöld, elindul 4-5 autó, de a hévátkelő előtt piros a lámpa, nem értem miért, mett gyalogos sehol, nem tudnak tovább haladni, beragad a sor.

Szerintem megoldás lehetne  a pomáziaknak, ha a régi átkelőt az ico-nál, a Bajcsi-Zsilinszky úttal szemben újra megnyitnák. Ott van hely, az ipartelep mellett elhaladó autók senkit sem zavarnának, így egy csomó pomázi, csobánkai szívesen elkerülné budakalászt!

Válaszok

Fviktor

#26 Re: Re: Re:

2013-09-16 08:29:49

#23: szacsi - Re: Re:

Igen, a lámpaprogra ciklusidőnövelését írtam, és ezt reggel a Pomázi útról balra kanyarodóknak kéne adni.

Visztont elfeledkeztem a sorrendről. Most első a Szentendrei út/Budai út kanyarodó, második a Budai út/Pomázi út egyenesen, harmadik a Pomázi út balra. Reggelenként az első indokolatlanul hosszú, a harmadik indokolatlanul rövid, és még mellé egy indokoladlan piros az átjáró előtt és egy gyalogosoknak is életveszélyes gyalogos zöld...

Csobánka felől most is sokan lemennek Szentendre felé...

Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...

Facebook