deviza alapú csalás ellen

Quoted post

Judy

#165 Az autókereskedők ezért szép jutalékot kaptak a banktól, hogy csapjanak be minket.

2013-09-14 12:19



Kuszenda Judit vagyok. Nekem autó hitelem van és szeretném, ha arra is vonatkoznának ezek a petíciók. Az autó ma már nem luxus cikk, a munkához szükséges eszköz. 2008-ban vettem fel
2 000 000.-Ft-ot 10 évre. Kiszámoltam, hogy ha 10 évig fizetem, mert fix összeget fizetek és minden hónapban külön vezetik az árfolyam különbözetet és a hozzá tartózó kamatos kamatot,így 10 év után megint 2 000 000.-Ft hitelem lesz. Ez hány évig fog eltartani. Már 60 éves vagyok és nyugdíjas,
58 000.-Ft a nyugdíjam. Ez tűrhetetlen. Már nem tudom, hogy mit tegyek. Kérem, hogy terjedjen ki az autó hitelre is a kérelem. Köszönöm szépen.

Válaszok

kiútmutató

#170 Re: Az autókereskedők ezért szép jutalékot kaptak a banktól, hogy csapjanak be minket.

2013-10-01 21:46:57

#165: Judy - Az autókereskedők ezért szép jutalékot kaptak a banktól, hogy csapjanak be minket.

Sajnálom, hogy így jártál Judy. Sajnos ezek a petíciók nem sokat érnek, ha kevesen támogatják. Sőt, egyesek még örömüket is lelik benne, mint láthatod a kommentekből.

Viszont október 20-án lesz egy szép vonulás. Ha nincs autód, kéretkezz be valamelyik autóba. A taxisblokádot meghaladó mozgósítás várható október 20-án. Ócsáról indul majd a menet. Gyülekezet a gettónál 10-kor.