Az egri színház jövőjéért

Quoted post

Enetti
Vendég

#12 Re: ...Kedves Valaki!

2011-05-04 20:21

#7: .... - ...

Igen ismerjük Blaskó Úrat! Emlékszik Őn a Márai darabra amit rendezett? Emlékszik a szerepeire pl. a "Padlásban", a "Salemi boszorkányokban", emlékszik a "Búsképű Lovagra"?? (sokkal többet lehetne idézni)! Talán konkrét dolgokat is írhatna, ha kritizál! Én írok, egy bizonyos "Kenyér" című videót láttam amit valmi névtelen színészecske előadott, amitől az ember gyomra felfordúlt! Ide idézem ha nem látta volna!

video
Ha ezt a "művészetet akarja látni Egerben keressen egy pincét rendezze be színháznak mert ez oda való!

A művészet szubjektív, engedje meg, hogy ami a többségnek teszik az legyen a döntő, és mérvadó! Attól még az ilyen dolgok is megjelenhetnek, de ne itt, hanem ott ahol csak az a réteg nézi aki akarja!

Válaszok


Vendég

#13 Re: Re: ...Kedves Valaki!

2011-05-04 21:26:13

#12: Enetti - Re: ...Kedves Valaki!

Láttam általa rendezett darabokat, és őt is láttam játszani színpadon...de itt nem csak ezt kell nézni....Itt például nem az a lényeg, hanem ahogy cselekszik mióta odakerült...rengeteg dolgot hallottam, és nekem lesülne az arcomról a bőr, ha ilyeneket csinálnék...úgyhogy legyen ennyi elég...