Igazságot a villamosvezetőnek!

Quoted post


Vendég

#20

2013-06-20 12:06

Mért kell büntetni a becsületes dolgozót,egy h...nem odafigyelő,gyalogos miatt.Attól hogy terhes még jobban oda kellene figyelnie a közlekedésére.Erre nem mentsége hogy várandós.Jól meg büntetném mert veszélyeztette sok ember életét,biztonságát,Lelki sérülést okozva a villamos vezetőnek,és az utasoknak is!!!

Válaszok

KMonika

#24 Re:

2013-06-20 12:13:46

#20: -

A hangsúly nem azon van most, hogy lelépett a nő, ezért őt sem kellene lehülyézni, hisz mindenkivel előfordulhat sajnos, hogy figyelmetlen, ez rengeteg minden hatására megtörténhet.A várandósság nem mentség, viszont bővel elég dekoncentrált lehet egy nő ilyen állapotban, főleg ebben a melegben, akár brit, akár magyar, akármerre néz.Figyelmetlen volt.Pont.Ezt a részét megértem, maga is 7 hónapos terhes vagyok és nem mentségként, de észreveszem, hogy amikre alap helyzetben figyelek könnyebben elkerülhetik a figyelmem.Menni attól még kell ide-oda, fáj már mindenem, ájuldozok a melegben és igen, sokkal dekoncentráltabb vagyok.De nem a nő mellett kampányolok, egyszerűen csak lehülyézni EZÉRT nem kellene, kétlem, hogy hobbi szinten nap mint nap lépked villamosok elé-bárkiel megeshet sajnos.

A hangsúly a viselkedésén van, akár várandós akár nem szégyellje magát, hogy kinevet és kigúnyol egy embert aki teljesen sokkhatás alatt áll a történtek miatt, nagyobb is a felelősség a nyakán, jól s döntött és soha nem történt még ilyen vele, agresszív sem volt soha.Ezek után pedig kap egy maflást és képes feljelenteni, ezáltal az egész életét tönkretenni az embernek a sértett büszkesége miatt.Holott neki semmi maradandó kára nem származott....ez már annyira gusztustalan, hogy szavak sincsenek rá.