A neonáci Jobbik

Quoted post

Novák László
Vendég

#262 Re:

2013-06-04 00:21

#249: -

"A Mo-i nácizmus azonban több mint a Jobbik. Ezzel a ténnyel nehezebb lesz szembenézni" - mondja, és attól tartok, ebben nagyon igaza van.

Válaszok


Vendég

#263 Re: Re:

2013-06-04 10:55:00

#262: Novák László - Re:

Tisztelt Novák Úr!

 

Meg kérem, - sőt kikérem magamnak, hogy engem, mint Jobbik tagot bárki is össze mosson a Fidesszel!

Ettől függetlenül, ha én, mint Jobbik tag, kerületi - és választó kerületi vezető az önök szemében náci, - fasdiszta, - újnyilas, - csöcselék, - meg mit tudom én, még mi vagyok, mert hitem és elveim szerint szeretném mindazt továbbadni az utódaimnak, amit az Őseimtől kaptam és ezt fel merem vállalni, - hát legyen!

Ha az én hitem, meg hogy a Magyar emberek és az utódaim érdekében teszek, képviselek valamit - ez az önök szemében lefedi a fentebb leírt jelzőket, vállalom azt is!

Igaz, hogy felneveltem 4 gyermeket a hazának, akik becsülettel élnek, dolgoznak, soha nem loptak,raboltak csaltak, gyilkoltak, de mi a kersztényi szeretetre és a Haza becsülésére neveltük Őket, kimeríti a jelzőket, hát legyen!

Megszoktam már, nem bánt, csak az önök emberi butasága!

De meg kérem, soha senki ne akarjon össze mosni a Fidesszel, mert az viszont engem sért!!!

 

Üdvözlettel: egy Jobbikos!