Bocsánat kérés Izraeltől.

Quoted post

békebarát

#30 Re: Re: Re:

2013-04-01 15:33

#26: - Re: Re:  

 Kedves Dobozy Máté!

1948 előtt mi volt? Nem volt zsidóság, nem volt Krisztus állama? Menj el egyszer, nézd meg, nem 48-ban alakult! Ben GUrion jóvoltából és harca eredményeképpen a zsidó állam a mai fomájában megalakult. Én jártam ott, ott lettem azzá 8 éve, aki most vagyok. Ott értettem meg a zsidó népet. A vallást nem vettem fel, azt nem könnyű, okom sincs rá, hogy zsidó legyek. Azt, hogy szimpatizánsukká váltam, nem tilthatja meg senki. Te is jól tennéd, ha elmennél egyszer oda, talán nem ordibálnád utána focimeccsen, a hajrá csapatom (FTC, Dózsa, vagy bármi más) helyett azt, hogy mocskos zsidó. Aki ezt ordítja, nem ember, az csak a balhét keresei. Nem a zsidók keresik a bajt, hanem ti, akik a zsidógyűlöletet melegen tartjátok. Volna még sok mondanivalóm, de megint úgy érzem, hogy süket fülekre, antiszemitára akadtam, azoknak meg hiába beszélek.

Válaszok

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2013-04-01 18:10:11



Vendég

#33 Re: Re: Re: Re:

2013-04-01 18:33:30

#30: békebarát - Re: Re: Re:

Kedves Békebarát! Milyen focimeccsen ordibálok én, és mit?! Izrael 1948 májusában alakult meg. Hosszú beköltözési sorozat és terrorista háborúk eredményeként, melyek fő csoportjai a Hagganah (fentebb rosszul írtam), Irgun, Stern-csoport. Vérengzések és népirtások árán, melyet a fentebbi csoportok néhány tagja utóbb elismert, némelyikük könnyek között.Ne mereszd a hajam azzal, hogy Izraelt Krisztus államának nevezed, jó? Köszi! Az izraeli politika elítélése nem egyenlő a zsidóság elítélésével, mint ahogyan a magyar politika elítélése sem egyenlő magyarellenességgel (remélem). Örülök, hogy megtaláltad az utad, remélem boldogsághoz vezet, nem akarom és nem is tudnám megtiltani (?!) neked ezt. Hogy ki mit tesz hozzá a magyarországi antiszemitizmushoz, hosszú volna, de az tény, hogy a baloldali politikusok sokat profitálnak belőle. Szeretném, ha leírnád, hogy pontosan miből következtettél arra, hogy én antiszemita vagyok. Nem kell bocsánatot kérnem Izraeltől! És nem is fogok. D.M.