Kiállunk Szaniszló Ferenc mellett

Quoted post


Vendég

#308

2013-03-31 12:25

Szaniszló előtt le a kalappal. Néha, talán túl patetikus, túl kemény, de hazája, hazánk iránti szilárd elkötelezettsége, az ellenünk folyó folyamatos, hazug támadások miatti keserűsége magyarázat erre. Koromnál fogva végigkísérhettem pályafutását a Panoráma telfejes-szájú munkatársától a Duna tévén, az egyértelműen liberálbolsi szócsővé degradálódott metro vélemény rovatán keresztül, / mely "WC papírnak sem megfelelő oldalait csak az ő rövid cikkei miatt vettem kezembe / soha nem volt inkorrekt soha nem követte az aktuális szélirányt. Pár éve, úgy nézett ki, révbe ért az ECHO tv műsorában. Ahogy el is mondta, nem egy kormánynak, hanem nemzetének érdekében vívja _ sajnos szélmalomharcát - de rendületlenül. Remélem a liberális galád világhatalom ezzel az ocsmány tettével / Táncsics díj visszavétele / újabb hatalmas öngólt rúgott, és Ferenc műsorának nézettsége ugrásszerűen növekedni fog, és egyre több honfitársunk szeme nyílik fel. Őszintén remélem, hogy az ECHO tv tulajdonosa ill. vezérkara nem fog maga alá csinálni a rájuk zúduló fenyegetésektől, és nem fogja SZANISZLÓ FERENCET leépíteni, bár, lehet, hogy túl optimista vagyok. A mai szemét világban minden megtörténhet, és ők, bocsánat azok fújják a passzátszelet, akikre most mindannyian gondolunk. Deutsch Tomikáról az a véleményem, hogy Viktornak ezt az eszement bib. gyereket ugyanakkor el kellett volna távolítani, a mikor hüppögős gabikát és a másik szadeszbe átigazolt nagysasszonyt.

Válaszok


Vendég

#310 Re:

2013-03-31 12:40:42

#308: -  

 Az a jó, hogy te olyan tökkkkéletesssss vagy! Vagy nem?

Hát persze, hogy nem. Másról bírálatot könnyű mondani, a baj az, ha valaki önimádatában azt hiszi, hogy az ő véleménye az egyedüli tuti.