A közoktatásért!

Quoted post

egyanya

#549 nincs sztrájkhangulat

2013-03-24 02:32

A fiunk sulijában "nincs sztrájkhangulat". Ott nem fognak tüntetni. Sajnos. Én szülőként "sztrájkpárti" vagyok. Én szülőként kevés vagyok. De szeretnék segíteni abban, hogy ez a szörnyű rendszer megszűnjön és a gyermekeimet nyugodt, kiegyensúlyozott, jól fizetett, nem a rendszerrel küzdő, hanem energiájukat a fejlődésükre fordító, demokráciához illően oktató tanárok foglalkozzanak nap, mint nap. Most nagyon gyorsan távolodunk a közoktatástól. A kisebbik fiunkat már nem is engedtük be...
Minden elismerésem a tiétek!!! A kormány nem bízik a pedagógusokban, de én igen!!! Hajrá!!!

Válaszok


Vendég

#550 Re: nincs sztrájkhangulat

2013-03-24 03:37:55

#549: egyanya - nincs sztrájkhangulat

Hát ebben az országban nem tudod kikerülni a közoktatást. A magánintézmények csak tompítani tudnak, de rájuk is vonatkozik majd minden hülyeség. Sajnos csak országváltással tudja kivonni magát az ember.

kréta

#551 Re: nincs sztrájkhangulat

2013-03-24 09:02:33

#549: egyanya - nincs sztrájkhangulat

Köszönjük a támogatást!

Most nincs.... de majd lesz. Akik olvasnak a sorok mögött, tudják, hogy 13-18%-os leépítés lesz. Nos, akkor majd lesz, de akkor már későn. Mint ahogy tavaly júniusban sokan vonultunk utcára, mert láttuk az új köz(?)nevelési(?) törvény anomáliáit.