Heller Ágnes itthon vagy, köszönjük, hogy köztünk maradsz.

Quoted post


Anonymous

#1

2013-03-15 19:32

Heller Ágnes nyilatkozta: "Az értelmes élet. Ez nem annyit jelent, hogy mindenben siker és mindenben kielégülés. Harmoniát sem jelent, meg kiegyensúlyozottságot sem, hanem azt, hogy az ember voltaképpen tudja, hogy minek és miért él, és mindig van feladata. Ezt tekintem értelmes életnek: ezt el lehet érni, ezt mindenki el tudja érni."

Válaszok


Vendég

#11 Re:

2013-03-16 17:11:08

#1: -

Teljességgel elfogadhatatlan, hogy egy ostoba és értelmetlen eszme jegyében embereket kiközösítsenek, elítéljenek, és kiközösítsenek. Heller Ágnesről és munkásságáról csak elismeréssel nyilatkozhatom. Nagyon értékes ember és büskévé tesz, hogy a polgártársa lehetek.

Nattán László

#17 Re: Kedves Ágnes ! Tisztelt Professzorasszony!

2013-03-16 18:03:46

#1: -

Az értelmes életre vonatkozó nyilatkozatával abszolút egyetértek. Szeretném örömömet kifejezni, hogy az egyetemen tapasztalt matrica kiragasztása után hajlandó itthon / köztünk / maradni. Viszont az a kérdésem, hogy milyen egy társadalom ez, ahol ezt egyesek megteszik, mert tehetik? Sajnos a politika ilyetén megmutatkozó impotenciája lehet az egyik tényező, amiért ez a kirekesztő megnyilatkozás megtehető. Nagyon tisztelem az Ön bölcs visszafogottságát, ahogy lereagálta. Ami engem  túl a nyílt zsidózáson felháborított, az aláírás:" a magyar hallgatók" Hát mi mik vagyunk? Magyar anyanyelvvel, magyar kultúrával?

Kézcsókkal, Tisztelője:

üldözött

#20 R

2013-03-16 18:13:04

#1: -

Mit is mondjak. Tényleg köszönjük. Könnyebb lenne elmenni és egy jogállamból bírálni a diktatúrát. Vállalta, hogy marad. Tehát van remény.


Vendég

#59 Re:

2013-03-24 09:23:21

#1: -

Mély tiszteletem.A munkáit olvasom,tetzsik a nyilatkozatai az ÉLETRŐL.

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-03-24 11:33:44


gubanc

#69 Re:

2013-04-01 05:43:37

#1: -

Ismét aláírtam!