Méltányos szippantasi díjakat Debrecenben!

nem fontos

/ #15 egy a sok közül

2013-01-29 16:13

Számomra nem csak az felháborító benne, hogy sokba kerül,hanem leginkább az, hogy egyoldalú szerződésmódosítás történt egyrészről, amiről a világon semmilyen tájékoztatást nem kaptunk. Még egy cetlikét sem, jön a szippantós, aki ki tudja, valóban annál a cégnél van-e, ki tudja, mennyit szívott ki, és én meg fizessek, anélkül, hogy bármilyen változást is elfogadtam volna. Mert sajnos még csak arról sem kaptunk egy cetlikét, hogy a víz olcsóbb lett. De hogy annyira, hogy a szar drágábbb...???!!!! Bocsánat a kifejezésért, de nem is akarok finom lenni, mert felháborít, hogy a szennyvízkezelés drágább, azaz 6-szor annyiba kerül, mint az ivóvíz előállítása egy olyan helyen, ahol a legközelebbi élővízforrás is 50 km-re van, annak a kezelése, háztartásokba juttatása. Felháborító!! És szégyen! Arról már nem is beszélve, ki fogja megmondani pontosan, mennyi szennyvizet szívtak le?? Mert ha már fizetek, azaz fizettetnek vmiért, pontos köbmétert, és pontos árakat kérek, én bemondásra nem fizetek. Azt azért ajánlom figyelmetekbe, szóval ha másért nem is, de már csak azért érdemes felhívni a szennyvizeseket, hogy hirtelen hogy megváltozott azoknak a bunkó diszpécsereknek a viselkedése... hát hihetetlen. Most, hoyg fizetnünk kell érte, tudnak normálisan és emberi módon beszélni, arról nem beszélve, hogy érdekes, most minden megoldható.