Méltányos szippantasi díjakat Debrecenben!

Mona

/ #4

2013-01-24 19:31

Aki kitalálta hogy ennyibe kerüljön a szennyvíz elszállítás biztos nem annyi pénzből él mint én és a családom,és nem minimálbérből!Ez tényleg arra ösztönzi az embereket hogy saját maguk oldják meg a szennyvíz eltüntetésüket.Én sem fogok és nem is tudok kifizetni havi 10Eft vagy 15Eft-ot szennyvíz szállításra örülök ha a téli fűtést megoldjuk.Vagy nem fogunk fűteni,vagy mosni,vagy enni?És akkor majd mi is mutogatjuk majd magunkat a gyerekeinkkel együtt a TV-ben! Drága Kósa úr ki lehet próbálni hogy két minimálbéres fizetésből hogyan lehet megélni,vagy akár egy fizetésből mert,nagyon sok gyerekes családba csak 1 fő dolgozik mert pl:az anyát nem veszik fel sehova mert kicsi a gyereke,meg egyáltalán nincs is munkahely,csak ismerős által lehet már azt is csak keríteni.Nézzük csak az önkormányzatot szép NAGY család!Próbálja csak ki hogyan tud havi 150E ft-ot beosztani egy négy tagú családra,és még sokan vannak olyanok akiknek még ennyi sincs havi szinten hogy megéljenek.Nagy TÉVEDÉSBEN van a statisztikájuk hogy Magyarországon egy fő 140E ft-ból él havonta,kár pocsékolni a felmérésekre a pénzt.Ebből csak az derül ki hogy a képviselő uraknak a fizetése milyen magas,na ez itt a lényeg hogy nincs igazság,mennyivel dolgozik ő többet mint én vagy a másik és mivel különb ember Ő?Ez itt Magyarország én spóroljak hogy ők jól éljenek 4 gyerek meg 4 kerék na az nekem sosem lesz de az a lényeg hogy nekik lehet!Nem csoda hogy ebből az országból már aki csak teheti menekül,miért is az Államnak keresse a pénzt ha Ö maga i s élhet belőle!Élhet nem csak éldegélhet mint mi!Tudják ők min lehet beszedni a pénzt. Enni kell!emeljük az Áfát.Üríteni kell emeljük a szippantást.Meghalni meg úgyis meghalunk na az se semmi nem hiszem hogy össze tudjuk a rávalót spórolni!
Tehát elég ebből amit már velünk művelnek ez több a soknál gondolkodjon már el az illetékes hogy ne a saját pénztárcájához mérje ezeket a díjakat vagy fizesse ki Ő!Egyébként a kóbor kutyákat is befogadhatná mert egyre több van az utcán!