A közoktatásért!

Tanárnő

/ #122 Re: Re: Tankerületi helyzetkép

2013-01-20 17:02

#95: - Re: Tankerületi helyzetkép

"FIDESZ! MIÉRT MINKET BÁNTOTOK? MIÉRT NEVEZETK KI ISKOLAIGAZGATÓNAK EGY KONZERVATÍV EMBER HELYETT, AKI TI ÉRDEKEITEKET SZOLGÁLTA ÉVEKIG EGY LIBERÁLIST, AKI KÖPÖNYEGET VÁLTOTT? EMBERI SORSOKAT TESZTEK TÖNKRE... NE MINKET LŐJJETEK, HANEM A VALÓDI ELLENSÉGET."

A közoktatás elsősorban valóban nem lehet politikai kérdés. Hiszen a gyermekeink, tanítványaink jövőjéről van szó, az alapvető dolgokban, célokban mindannyiunknak -  liberális, keresztény -  ugyanaz az érdeke.

Attól függetlenül, hogy valaki nem FIDESZES szakmailag még lehet nagyon jóa,  liberális, keresztény, vagy más beállítódású pedagógusnak is szüksége van munkára, mert neki is fizetni kell a rezsit, etetni kell a gyerekeit.

Itt olvastam:

"Balog Zoltán tényleg "keresztény" lelkipásztor??? Akkor én hálát adok a Jóistennek, hogy nem vagyok keresztény." No ezzel teljesen egyet értek.

Több, mint harminc éve tanítok, módszeremre,  panasz, kifogás soha nem merült fel, sem tanítványaim részéről, sem a szülők részéről.. Sőt...

Én olyan iskolában szeretnék dolgozni, ami politikai pártoktól, vallástól mentes.