Tiltakozás a Mozgáskorlátozottak Iskolája megszüntetése miatt!

csakegydiák

/ #78 Csak tanulni szeretnék...

2013-01-19 00:20

Ebbe az iskolába járok! Elektromos kerekesszékbe vagyok zárva...ilyen az életem.

Teljesen normális kamasz gyerek vagyok, felfogom az élet dolgait, csak fizikailag nem tudom magam ellátni. Elég nehéz ezt nekem feldolgozni, hogy másokra vagyok rászorulva... Miért akarják tönkretenni emberek így is nehéz életemet, fel nem tudom fogni !!! Én csak tanulni szeretnék a milliárdokból nekem és társaimnak létrehozott intézményben. NEM KÉREK AZ INTEGRÁCIÓBÓL!!! Nem működik, tudom, kipróbáltuk! Naponta megalázva, megbántva, kiszolgáltatott voltam! Én ezt nem akarom újra átélni!!! A Mozgásjavítóban minden gyerek "egyformán" sérült, itt nem számít, hogy mások vagyunk. Barátok vagyunk, szerelmesek... és tanulunk a csodálatos tanárainktól és segítőinktől. Érettségizni szeretnék, dolgozni, családot, mint minden fiatal. Súlyos mozgássérülésem miatt nem vagyok integrálható, ezért arra vagyok ítélve, hogy otthon maradjak szerető családom "nyakán". Így ők sem tudnak majd dolgozni, ha velem itthon kell maradniuk... Segélyekből fogunk élni? Kinek jó ez? Mi csak "normális" család szeretnénk lenni (ami miattam így is nehéz)! Azt szeretném, hogy a szüleim továbbra is dolgozhassanak, amíg én a Mozgásjavítóban tanulok!

Nem kérek többet, mint ami megvan, engedjék, hogy tanuljak a Mozgásjavítóban!!!