Mondj nemet a zárt kapus Magyarország-Románia mérkőzésre!

szofamix

/ #15

2013-01-12 00:05

Nagyszerû ötlet. A tegnap láttam hôbörgô facebook csoportosulást, ami olaj lett volna a tûzre. Remélhetôen azon szurkolóknak óhaja, akik így akarták bizonyítani kiállásukat a nemzeti 11 mellett, nem fog megvalósulni. EZ VISZONT TELJESEN MÁS :) Reméljük szívbôl, hogy lesz valamilyen enyhítés (szerintem a pénzbeli büntetést ki lehetne fizetni, csak hagyják a becsületes szurkolókat bemenni a stadionba, hiszen évtizedek óta várjuk, hogy a magyar labdarúgás visszakerüljön megérdemelt helyére). Most volna egy olyan alkalom, hogy végre javult a válogatott tudása, teljesítménye- és pontosan most akarják ezt a bizonyítást ellehetetleníteni. A másik dolog véleményem szerint az, hogy tudomásom szerint Európa sok stadionjában van nem megfelelô szurkolói tábor, ami nagyon elitélendô, DE akkor egységesen, egyenlô mércével bíráskodjanak, büntessenek mindenkit. Amit a magyar válogatottal és általában a magyar labdarúgással szemben mûveltek az utóbbi idôben a szomszédoknál- az nem megengedett. A leghatékonyabb megoldás szerintem, ha a hôbörgôket, rasszista megnyilvánulókat azonnal kivezetik ÖRÖKRE, vagy be sem engedik!!!