Petíció a BGF-KKK 2012. évi órarend változtatásai ellen.

Nemtetszik

/ #20

2012-12-22 00:10

Hadd legyek én az a példa, aki nem bejárós. Egy utazás 3 óra az életemből vasárnap, egy pedig amikor épp haza tudok menni. Persze senki nem mondja, hogy járjak haza hetente, de ez is olyan dolog, hogy azt az 1600 Ft-ot, amit jegyre költök, az otthonról hozott ennivaló tudja kompenzálni/ennyit ugyanis lazán elköltök egy heti kajára fent-és akkor csak tartós-konzerv/ Vagyis érdemes hazajárnom. Nem vagyok koleszos, az albérletem havi 30 rugót kóstál. Persze, köszönöm a szüleimnek, hogy a nem kevés anyagi áldozat mellett még minden hónapban támogatnak, de az nem sokra elég (albi, bérlet, basic needs, pofátlan meg nem vagyok, többet nem kérek annál, ami feltétlen szükséges).
Szerettem volna dolgozni Pesten is, de már most is kaotikus az órarendem, hogy sehol nem fogadtak volna, mert hétvégét és két hétköznapot kellett volna vállalnom. Ebből lett volna az egyik péntek. Na de ha kövi félévben még ezt is az iskola birtokolja, az esélytelen nyugalmával hajíthatom ki az egészségügyi könyvet :S. És a félretett zsé meg csak apad.