A választói összefogást támogató nyilatkozat

Demokrata - baloldali

/ #230 Re: súlyos

2012-11-09 12:02

#101: hug.os józsi - súlyos 

 Nektek mi az egyetlen gondolatotok? A hatalon bármi áron való megtartása, bármilyen törvénytelen eszközzel. Nekem az a gusztustalan, amit ti csináltok, de az nagyon. Mást nem tudtok, mint az elmúlt 8 évre visszamutogatni, meg Gyurcsányozni, Bajnaizni. A ti undorító, gusztustalan ellenzéki hadjáratotoknak volt köszönhető, hogy az ország a csőd szélére jutott. Olyan aljas, lejárató ellenzéke a világnak nincs, mint amilyenek ti vagytok. Kiviszitek a csőcseléket az utcára, utána megsértődtök, ha pofánvágnak benneteket. En előbb tettem volna, szerencsére nem jártam arra. Csípőből mindent visszautasítottatok, még akkor is, ha tudtátok azt, hogy az ország érdekeivel ellentétes. Mondok egy példát: egykoron kórházi párttitkár orvos ismerősöm köpönyeget váltott (sajnos sok ilyen van) és elkezdte a baloldalt ócsárolni. A vizitdíj népszavazásakor azt mondta, hogy igaz, hogy neki sokkal rosszabb lesz, ha eltörlik, de akkor is ellene szavaz, mert utálja "ezek"-et. Hányan gondolkodtak hasonlóan. Tudnám a sort folytatni, kedvem sincs, időm se rá, meg pedig úgysem értenéd, mert te is csak azt fújod, amit a polgári körök szemináriumán a fejedbe öntöttek.