A választói összefogást támogató nyilatkozat

leves

/ #164

2012-11-09 00:19

#101: hug.os józsi - súlyos

2006 októberében a csűrhék közé lőttek, ha te is ott voltál akkor te is a csűrhe fityesz általl felbérelt suttyókhoz tartozol! Eladósítás? a mostani kormány 2,5 év alatt mindent, mondom MINDENT tönkretett amit már nem lehet számokban leírni vagy értelmezni. A hitelekről meg annyit, hogy senki nem kényszerített senkit, hogy felvegye többek között éngem sem mindenkinek a saját döntése volt. De a legszörnyűbb az egészben számomra az, hogy én még láttam amikor a fidesz az olyan rendszer ellen küzdött amit most újra fel akar építeni, soha nem gondoltam volna, hogy valaki vagy valakik csoportosan ennyire kitudnak fordulni önmagukból. De még mindig reménykedem abban, hogy egyszer kitisztul a tudatod és nem fogsz tovább imádni egy bálványt mert ahogy én látom számodra vagy számotokra o.v. az. A 2014 választásokról megy csak annyit, hogy nem fog érdekelni, hogy mennyire fogják megnehezíteni mindenféle regisztrációval illetve trükökkel, még nem tudom, hogy kire fogok szavazni de azt tudom, hogy elmegyek szavazni bármi áron és biztos, hogy nem a fideszre fogogok ikszelni.