Ott Voltunk. Virtuális Békemenet Magyarországért

Manka

/ #929 Re: Re: Re: Re: Anka

2012-10-22 06:27

#927: - Re: Re: Re: Anka 

 Én is tudok olyan beállítást csinálni, amivel azt bizonyítom, hogy nekem van igazam. Én Ott voltam a kordonbontás másnapján a Báthory utcában, mikor a rendőrök szorították ki a Parlamenttől a csőcseléket. Ezen nyilván te is részt vettél, a stílusodat olvasva kockáztatom meg a véleményemet. Láttam, ahogy félig csukott szájjal és feltartott kézzel mondta a rendőrnek egy 20 év körüli cafka, hogy: "Gyere te szemétláda, gyere a g... k..va anyád, gyere, ha mersz, üss meg!" Na, így kell hergelni és akkor az ilyen "jóérzésű", torzlátású egyedek, mint Te vagy, magyarázzák, hogy a rendőrök a békés tüntetőket bántalmazták. Ha én vagyok ott a rendőr, lehet, hogy nem bírom cérnával és fejbevágom a csajt a gumibottal. Megérdemelte volna. Amerikában, ahol demokrácia van, nem ilyen orbáni diktatúra, a rendőr először üt, aztán kérdez. Itt is az kéne, akkor a magadfajta torzgondolkodásúak megtanulnák a helyes viselkedést. Én nem lennék ilyen toleráns, mint a rendőrök voltak. Ha előbb lépnek közbe a TV székháznál is, lehet, nem tör ki akkora balhé. Nem voltak sajnos felkészülve rendesen, ez volt az egyetlen baj, de felhergelt (békés) csürhe ellen nem könnyű fellépni, mert minden fellépést így magyaráznak, mint te.