Próbáljuk meg együtt fellendíteni az animés piacot!

Andi

/ #50 A két baromnak szól

2012-08-20 23:25

Röhögök, egy hónapja hozták létre, nézzetek már utána! Miből gondoljátok, hogy egy vagy rögtön azután hogy valaki létrehozz egy petíciót és máris lesz valamilyen változás?! Komolyan SZÁNALMAS EGY A KÉT EMBER ELŐTTEM! -.-" Vannak rajongók, akiknek pl nem tetszik a japán hang, sem az angol hang, akkor ők szerencsétlennek mit csináljanak? Komolyan, ennyire nem figyeltek ti a rajongókra?! Kész szánalom! -.- Ha nem tetszik nektek valami, akkor miért írtatok ide vagy írtátok alá? Bár, le merem én fogadni hogy nem aláírni vagy támogatni jöttetek ide, ha nem lehordani a két embert akik létre is hozták! De legalább vannak olyan emberek, akik igenis fontos nekik ez a egész! Ha jobban elolvasnátok a petíciót akkor értenétek ennek a lényegét.. A másik pedig, egy ez csak felhívás! Nem kell egyből lehordani valakit, mert segíteni akar nekünk és az anime piacnak! Baromira tévedtek, az Anime piac rég csődben van, mostanában eléggé nem adtak ki semmilyen animét, a FMA félbe lett hagyva, A bleach is! A mangák igen lassan jönnek ki, már nem úgy mint régen!

Bocsánat! Nem bírtam ki, de ez egy véleményező oldal, szerintem töröljétek ki az ilyen nem törőldöm típusokat!