Próbáljuk meg együtt fellendíteni az animés piacot!


Vendég

/ #49

2012-08-20 21:38

Én igazad adok Krito-nak. Meg attól, hogy Krito így gondolja, az még nem jelenti azt, hogy ő nem rajongó, csak neki másabb a felfogása ennyi. Attól hogy ti aláírjátok a petíciót lesem fogják szarni, amúgy sincs az országban annyi japán/anime fan, hogy nekik megérje. Meg persze pénz sincs rá. De nem is bánom, hisz az animaxen borzalmasak a szinkronok, pl.: Naruto szinkronja.. a falra tudnék mászni mikor meghallom, ahhoz képest a japán szinkronja egy nő, de olyan jól adja neki a hangját, hogy eszméletlen. De am őszintén.. eddig értetek el valamit ezzel az egésszel? mert én semmi változást nem látok sehol sem. Sőt! aki a 8. hozzá szóló volt igaza van, már adtak ki DVD-ket, mangákat/manhwákat, de szinte senki sem veszi miért? mert drága. Ha ennyire akarjátok hogy fellendüljön a piac akkor elsőnek megkéne mutatni a kiadóknak hogy megéri-e nekik, addig meg ne legyen nagy szátok. Ráadásul szerintem élvezhetőbb eredeti nyelven nézni.
Gondolom, hogy elmondtam a véleményem én leszek a rossz kislány.. de sebaj, én élvezem :).