Próbáljuk meg együtt fellendíteni az animés piacot!

NANA

/ #16 Cím

2012-07-31 17:56

Igyekszünk megismertetni annyi emberrel ezt a petíciót, amennyivel csak tudjuk. Igen, sajnos ez a állandó ismétlés minden rajongó agyára mehet, s a be nem fejezett animéket(mint pl: Az inuyasha) amit félbe hagytak, ki tudja mennyi időbe telik, mire végre folytatják azt a animét. Igazad van, hogy a állandó ismétlésből nem annyira élvezhető már az anime nézése, pláne hogy azt a részt vagy 20x is láttam, már tudom is. :D Akár el is tudnám mondani miről is szól. Szóval az animax eléggé siralmas, hogy untatni akarnak minket, mikor már azt a animét ismétlésként már láttuk is, ezzel csak azt érik el hogy eltávolodunk. :S

Catcat: Ki ne ismerné Sendybell-t?(Már aki ismerte/ismeri). :) Nekem is régi kedvencem volt, sokat néztem amikor leadták, örültem is neki. Nem is lenne ellenünk a Sendybell, sőt akár a régi fajta animék se lennének ellenünk, tehát mint leírtuk jöhet akár új vagy régi animék is adásban. Szerintem, ha az animax leadná, behozná a Sendybellt, szerintem sokan meg is néznénk, még ha régi anime is, de biztos vagyok benne, hogy sokan mások nem is ismerik ezt a aranyos mű animét. Vannak sok régi animék, de mostanába inkább rengeteg új van, amiket személy szerint jó lenne végig is leadni, kiadni őket mangaként vagy akár dvdben is.

Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...

Facebook