Próbáljuk meg együtt fellendíteni az animés piacot!

NANA

/ #16 Cím

2012-07-31 17:56

Igyekszünk megismertetni annyi emberrel ezt a petíciót, amennyivel csak tudjuk. Igen, sajnos ez a állandó ismétlés minden rajongó agyára mehet, s a be nem fejezett animéket(mint pl: Az inuyasha) amit félbe hagytak, ki tudja mennyi időbe telik, mire végre folytatják azt a animét. Igazad van, hogy a állandó ismétlésből nem annyira élvezhető már az anime nézése, pláne hogy azt a részt vagy 20x is láttam, már tudom is. :D Akár el is tudnám mondani miről is szól. Szóval az animax eléggé siralmas, hogy untatni akarnak minket, mikor már azt a animét ismétlésként már láttuk is, ezzel csak azt érik el hogy eltávolodunk. :S

Catcat: Ki ne ismerné Sendybell-t?(Már aki ismerte/ismeri). :) Nekem is régi kedvencem volt, sokat néztem amikor leadták, örültem is neki. Nem is lenne ellenünk a Sendybell, sőt akár a régi fajta animék se lennének ellenünk, tehát mint leírtuk jöhet akár új vagy régi animék is adásban. Szerintem, ha az animax leadná, behozná a Sendybellt, szerintem sokan meg is néznénk, még ha régi anime is, de biztos vagyok benne, hogy sokan mások nem is ismerik ezt a aranyos mű animét. Vannak sok régi animék, de mostanába inkább rengeteg új van, amiket személy szerint jó lenne végig is leadni, kiadni őket mangaként vagy akár dvdben is.