Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt
MHGYF |
/ #10772 Re: Re: Re: Végén csattan az ostor...2012-06-26 14:54#10763: - Re: Végén csattan az ostor, azért addig sem árt odafigyelni! Mondjuk, hogy most nem cikiztél! Más: a becsületes, jóravaló MAGYAR EMBEREKET is össze kell fognia valakinek, az úgy helyénvaló. Nem is szabad senkit megváltoztatni, - én azok közé tartozom, akit nem is lehet, egyébként sem vagyok elégedetlen típus. 2006-ban mindennap arra sétáltam, mert ott laktam. (Bár akkor már eladtam az Erzsébet téri kéglim, de 3 részletben fizették ki, hosszú...) Nem töltött el örömmel, hogy a loggiámról kísérhettem figyelemmel az eseményeket.) Elmondom, hogy - a környékbeli ismerőseimet és engem - semmilyen atrocitás nem ért a rendőrök részéről (sem). A háborús helyzet viszont mindannyiunkat megrendített, pont. Gyurcsány Ferencet pedig nagyon is kedvelem, mert egy szegény család gyermekeként látta meg a napvilágot és azért valamilyen úton-módon, mégis iskolázott ember lett belőle. A stílusát pedig csipem. - Egyébként, akkoriban KISZ titkárnak lenni dicsőség volt. - A későbbi vagyonszerzése pedig hasonlóképpen zajlott, mint a többi milliárdosé. - Az biztos, hogy nem örökölt, de - szerintem - jól házasodott. Nekem nincs különösebb vagyoni helyzetem. A földekhez kárpótlás révén jutottunk, a kis házikót pedig az Apám építette a két kezével. Végül is a magánéletem az enyém és a nyilvánosságra hozása bizonyos fokú - kikényszerített - magyarázkodásom részét képezte. Visszanéztem a 3 napi beírásokat, amiből megállapítottam, hogy a 10688-ra kapott Vilmos olyan választ (semmiért), amitől elszabadult a pokol. Fejtsd meg, melyik voltál te, melyik tán más, ezt akkor ott, sebtiben mi nem tudjuk megállapítani. Ha a "jó tanács" téged burkoltan hülyézett, akkor azt kell, hogy mondjam, hogy valótlanságot állítasz. Ott világosan le van írva, hogy mi miért történt. Te leszóltad Vilmos intelligenciáját egy l-lel, amire te kaptál egy bugrist, nyíltan. Egyébként pedig nekem nem fájt a szókimondás, sőt, nagyon is tetszett a GYFFSZOPÓ, de jobb lett volna, ha ezt úgy súgod fülembe, mert eléggé gyűlölöm a förmedést. Még annyit szeretnék mondani, hogy ezen a fórumon nem én vók a legértelmesebb, ezt biztosan tudom, de bocs - szerintem - nem is te. Akik olyan színvonalon társalognak, mint te+én, azok nem pályázhatnak erre a címre, valami másban kell gondolkodni... Üdv.
Mindhalálig Gyurcsány Ferenc! |
|
Más felhasználók által támogatott petíciók
Tiltakozás az isaszegi szénhidrogén kutatófúrás ellen
Tiltakozzunk a HUN-REN - egykori MTA - Kutatóhálózat egységének megőrzéséért!
Védd meg a margitszigeti mókusokat! Egy aláírással támogasd, hogy közterületen csak pórázon lehessen bevinni a kutyusokat!
Taylor Swift elmaradt Bécsi Eras Tour koncertjét hozzuk Magyarországra!
Mentsük meg a Rómait az árvizektől
Igazságot Sebestyén József nemzettársunknak!
Van valami, amit meg akar változtatni?
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak. A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni? Indítson egy társadalmi mozgalmat egy petíció létrehozásával.
Kezdje el saját petíciójátTovábbi petíciók, amik érdekelhetik
Koszta Péter műsorvezető legyen az Rtl-nél vagy a Tv2-nél
1396 Létrehozva: 2025-07-18
🎤 We Want Stray Kids to Visit Hungary in 2026!
832 Létrehozva: 2025-07-16
Maradjon a csopaki volt BAHART mólószár közhasználat elől el nem zárható parti sétány az új Vízparti Tervben is!
493 Létrehozva: 2025-07-20
Petíció a Farkasréti temető összes bejáratának nyitvatartásáért
470 Létrehozva: 2025-07-16
Igazságot Sebestyén József nemzettársunknak!
3439 Létrehozva: 2025-07-11
Vác város közbiztonságának sürgős javítása!
2036 Létrehozva: 2025-07-10
‘Kuss’nál kuss!
1360 Létrehozva: 2025-07-01
Hétköznaponként nyissák meg a rakpartot és a Lánchidat a budapesti közlekedés normalizálása érdekében!
1836 Létrehozva: 2025-06-30
Függőt vissza a setlistbe!
70 Létrehozva: 2025-07-20
Azahriah - bet
70 Létrehozva: 2025-07-19
Ellenpetíció - A kulturális öngyarmatosítás dicséretére – avagy Kneecap és a walesi bárdok
66 Létrehozva: 2025-07-18
Óvjuk meg a dunakeszi reptér jelenlegi állapotát!
505 Létrehozva: 2025-07-08
A kassai magyar oktatás jövője
786 Létrehozva: 2025-07-04
Petíció a Ferencváros Angyal utca és környezetének forgalmi túlterhelése ellen
109 Létrehozva: 2025-07-02
Teyföl Teybegríz
101 Létrehozva: 2025-06-17
Duchenne-gyermekek életminőségéért – Kérjük a Duvyzat támogatását!
4804 Létrehozva: 2025-06-09
PamKutya koncert
2511 Létrehozva: 2025-06-09
Tiszta levegőt Százhalombattán és környékén! Átlátható tájékoztatást és valódi intézkedéseket kérünk az olajfinomító ügyében!
126 Létrehozva: 2025-07-04
Legyen ivókút a József téren!
171 Létrehozva: 2025-07-01
NEM, A KÉMIAI SZÚNYOGÍRTÁSRA
428 Létrehozva: 2025-07-10