Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

M.H.GYF

/ #10341 Re: Re: Re: Re: forradalom vagy szex...

2012-05-21 22:31

#10340: M.H.GY. - Re: Re: Re: forradalom vagy szex...

Ha már ilyen jól kibeszéljük, a 2. legfontosabb dolgot a világon, akkor elmondom, hogy nekem is volt egy 190 cm-es fiú, talán 2 centissel... Nem is az volt a bibi, hanem, hogy másba voltam szerelmes. Pedig jóképű, értelmes, humoros srác volt, találkozgattunk 1-2 hónapig, amíg mosoly szünet volt a szerelmemmel  ...és röhögőgörcs lett a vége...

Nyolc nagy szerelmem volt, ebből 3 plátói maradt... Egyiknél még 15-16 éves voltam, a másik pedig idősebb volt nálam 18 évvel, akkor voltam 18, pedig de szerettük egymást... Nős volt, 2 gyerek, és esténként ott autózgatott a házunk előtt, mondta, hogy nem tud hazamenni. Így a - jelen állás szerint - Ő maradt a legnagyobb szerelmem!!! Nem tudom a centit... Csak azt, hogy feltaláló volt, és a kapott lóvéból vett egy fehér Mercit... Ja, és a 3. az ügyvéd úr 2000. körül... Ez nehéz eset volt, de szeretett, azt hiszem, nem is kicsit... én is Őt... Mégsem...

Összességében: a szexben szerencsés voltam, mert az esetek 90 %-ban a szerelmemmel történt, azt meg nem kell elmesélni... Volt egy pár szerelmem, de egyik sem rövidtávú kapcsolatban.  Rengetegen irigyeltek ezért, onnan tudom, hogy megmondták... Azt hiszem, volt is miért!!!

Soha, egyetlen szerelmem sem hagyott el, és mindegyik MINŐSÉGI volt, bár én nem voltam szép soha, de aranyos... legalábbis eleinte.  Mondták is a munkahelyemen, hogy ínhüvelygyulladást kapnának, ha össze kellene írniuk, hány pasinál vagyok jó.  Kit érdekelt? - Mindegyik szerelmemet én választottam és előtte megszenvedtem értük...

A fiam is "egetrengetőből"  - május 8-án - a visegrádi fenyveserdőben fogant, a szülinapomra meg is született...

Tapasztalatból, úgy hiszem, hogy az egetrengető 3-4 év alatt lecseng... Ez olyan szomorú, mert addig olyan nagyon-nagyon jó...

Ennyit a méretekről.

Remélem, Nektek is hasonló életetek és nem méretetek volt/van, netán lesz?!

Jó éjt, szép álmokat!