Ne legyen Eger süllyedő hajó!

jó vóna

/ #16 :)

2012-05-09 23:10

Szerintem egyetlen hely sem zár be ami megfelelő vendégkörrel rendelkezik, szerintem akkor volna jogos az a petíció, hogy támogassa a város az ilyen klubokat, ha non-profit -értsd: nem termel senki számára profitot az esetleges jövedelmet a klubok életének pezsdítésére, adott esetben elemek építésére korszerűsítésére fordítja az üzemeltető-, mivel már elég öreg vagyok, így megfordultam mind a három szórakozóhelyen, nem egyszer buliztam jót mindegyikben. Viszont a vendégkörük elkopott. A MÁS-ba a végén már többnyire csak semmirekellő az adófizetők pénzén élősködő elemek voltak fellelhetők. Sajnos a magamfajta emberek illetve azok akik hozzám hasonlóak már kiöregedtek a minden hétvégén történő bulizásból és a következő generáció érdeklődése már nem az ilyen szórakozóhelyek felé irányul. Talán ide igaz az a mondás, hogy az ember embert vonzz, hiszen nézzük meg az olyan szórakozóhelyeket kajáldákat ahol sok ember van. Sajnálom, hogy bezártak, de ezek egytől egyig profitszerzés céljából jöttek létre, mivel nem volt érdeklődés ezért bezárták a helyeket, az üzemeltetők és nem a város önkormányzata. Én sem vagyok elégedett a városvezetés ténykedésével, de az kivételesen rajtuk kívülálló dolog.