Ne legyen Eger süllyedő hajó!

Mardel

/ #15

2012-05-09 22:48

Előre leszögezném, hogy nem vagyok egri. Karcagi vagyok, de egy időben rengetegszer megfordultam az Egalban és az Egrixben is. Szerintem jogtalanul került bezárásra mindkét klub. Ha a városnak annyira kell a két ingatlan, valamint a két ingatlan közti közpark, akkor miért nem kárpótolja valamivel az ifjúságot és a szórakozni vágyó fiatalokat? Biztos van a városban olyan, a városgondnokság vagy az önkormányzat tulajdonában lévő használaton kívüli raktárépület, gyár, egykori mozi vagy pincerendszer, melyet átalakítás után használatba vehetne a szórakozni vágyó fiatalság. Nem kell itt X összeggel támogatni semmilyen szórakozóhelyet. De ha már mindenféle JOGOS indok nélkül bezárják ezeket a klubokat, akkor biztosítsanak egy helyet, ahol folytathatják a működésüket. Észrevehetné és értékelhetné Eger város vezetése, hogy mennyi mindent tettek ezek a helyek a fiatalságért. Voltak helyek, ahova tudtak menni és olyan programok várták őket, amiket szerettek. Most hogy bezárták őket, az utcára kényszerülnek. És ezzel csak azt érik el, hogy több lesz az utcán kóborgó, örjöngő, randalírozó fiatal, akik csak kárt okoznak, mert nincs egy hely, ahol levezessék a feszültséget és kipörögjék magukat. Csak gratulálni tudok Eger város vezetésének!