Családi pótlék ne legyen utalvány!

xyz

/ #209

2012-04-23 11:08

Tényleg félelmetes ami itt folyik,ott fent nem szégyellnek elfogadni,több százezres juttatásokat a fizujuk mellé,tőlünk,meg még ezt is elvennék....nem is értem milyen érzelemvilágú emberek ülnek ott,pedig nők is vannak köztük,legalább tőlük mást várnánk...Nekem is alkalmi munkáim vannak,a fiam kamasz,de azért az is elképesztő,hogy mikor Szentendréről Pestre kellett bemennünk kórházba 3SZORI alkalommal,kettőnknek a Bkv-s utazása /jegyek-Hév+vonaljegyek/ 10EZER ft-ba került,akkor láthatjuk a 12ezer ft arányát,mennyire dúskálunk ezzel az összeggel a mai Magyarországon.Aki minden luxust ingyen kap,az persze könnyen osztogatja más fillérjeit.De eszükbe sem jutna évek óta,hogy kicsit is emelni kéne ezt az összeget.Erre bezzeg nincs nagy Uniós szabályozás,csak a sanyargatást vésik könyvbe,törvénybe!!!
Mi sem iszunk,dohányzunk,gépezünk,szórakozni sem járunk,lényegében a csekkekre keresünk,miért kell nemnormális egyedek miatt mindenkit büntetni,fel nem foghatom!!!
Ahol tudják,hogy ez folyik,lépjenek közbe ezt aláírom,de azért ne általánosítsunk szerintem,gondolkodni kellene néha!!!



Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...