Családi pótlék ne legyen utalvány!

Erzsébet utalvány ellen!!!!!
Vendég

/ #139 Re: Nem segélyes!!!

2012-04-05 09:32

#21: Nem segélyes! - Jöhet Erzsébetben is!

De okos vagy! És aki önhibáján kívül lett rokkantnyugdíjas? 32 évesen 85%-II-es csoportban? És nem dolgozhat még 1 órában sem!!! Még a a híres felülvizsgálat után sem!! És itt van két gyermek,az egyik iskolás a másik,óvodás,a férjem pedig ápolásira kényszerült miattam?!!!!!!!!!! Miről beszélsz???!!!! Te nagyon milliomos!!! szerinted ha utalványba fogják kifizetni miből lesz rezsi fizetve?!! Fűtés,víz stb!! Vagy a gyermekemnek gyógyszer?!! mert ez nem csak ételre megy,és aki azt mondja hogy csak arra költi az pedig mondjon le róla,mert nem szorúlt rá hogy ezt kapja!!!!Világos!!! Vagy a gyermekemnek nyáron egy fagyit nem fogok tudni venni mert utalvány van??!!!! Mert abból nem jár vissza készpénz!!!! A férjem ápolásija 21 ezer!! Amikor kedvezményt kért az ebédünkre kijött egy Fideszes buzi aki megnézte a szoc körülményeinket,azt mondta a férjemnek fennhangon:Maga Ápolásit kap,és abban vállalta azt hogy a feleségének a gyógyszereit és étkeztetését ebből állja!! a Férjem pedig mondta neki: IGEN??? a feleségem egy doboz gyógyszere 87500 forint ebből kell 5 doboz,a másik 110 ezer ebból kettő!! rögtön azt mondta,ÓÓÓÓÓ ki ne találjunk már olyat!!!! Megmutattuk neki a számlát akkor hebegni habogni sem tudott a tökfejű csak azt tudta mondani,hogy hát tudom hogy az áplolási a nesze semmi fogd meg jól!! hozzáteszem a nekem közgyógyom van és a gyógyszereim árát csak a dobozárát kell fizetnem közgyógyra,mert 495500 forint csak a gyógyszerem,mert Transzplantációs készítményekről van szó!! Akkor ilyen nagyon okos ne okoskodjon mint te!!  Világos!!




Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...