Nőszervezetek szolidaritási nyilatkozata Dr. Geréb Ágnes mellett


Vendég

/ #122 Corti Györgyike

2012-03-10 13:47

Az ítélkezés manapság nem a tettekre irányulnak, hanem a személyekre ez nem megengedett dolog.
Igen is tiltakozzunk!!! Nagyon sokan vagyunk anyák akiket orvosszülésnél tönkre tettek egy életre.Személy szerint a második szülésnél a gátat elvágta az orvos nem varrta össze 1cm maradt
Évek során problémám volt lazultak az izmaim.60 évesen meg műtött egy nőgyógyász orvos, a műtét abból állt, hogy össze ráncolta a hüvelyt és megsértette húgy utat. Nem ismerte el a hibáját.
A fájdalmam nagyon nagy a mai napig, mert begörcsölök és nem tud a vizelet rendben távozni.
16 orvosnál jártam, kértem a segítségüket.Nőgyógyász- urológus ilyen váltakozásban mentem.
Segítséget nem kaptam,csak elküldtek tovább.A vizit díjat, viszont felszámolták, fizettem
számla nélkül. A tortúrát nincs erőm tovább folytatni. EZEKET AZ ORVOSOKAT NEM LEHET ELMARASZTALNI ÉS A BECSÜLETES MUNKÁRA FELSZÓLÍTANI, VAGY BÜNTETNI. NAGY AZ ÖSSZEFOGÁS KÖZTÜK, CSAK NEM JÓ IRÁNYBA. AZÉRT ÍRTAM LE,AZ ESETEM,HOGY AZ IGAZSÁG ÍGY IS IGAZOLJA, HOGY ÁGNES BECSÜLETESEN, MÉLTÓSÁGGAL TETTE ÉS TENNÉ A DOLGÁT. EGYÜTT ÉREZ A SZÜLŐ ANYÁKKAL ÖNZETLENÜL.
A HIBA % MINDÉG NEM ANNYI MINT AZ ORVOSOKNÁL. CSAK ANNYIT, BEFEJEZÉSÜL ÉLNI ÉS ÉLNI HAGYNI!!!
ÁGNES MELLETTED VAGYUNK!!!! ui: A KISLÁNYOM IDÉN 40 ÉVES.