Petíció a devizaadósok perilleték mentességéért

háborgó
Vendég

/ #143

2012-02-25 22:33

Eddig nagyrészt csak azokon segített a végtörlesztés, akik jó módban élnek, sőt azok több milliárd "nyereséget" is elkönyvelhetnek maguknak. A szegény emberek nem tudtak a lehetőséggel élni, számukra kell megoldást keresni! szenvedő alany vagyok én is, lakás felújításra vettem fel 500 ezer Ft-ot, /152,- Ft-os svájci frank árfolyamon/ 4 évvel ezelőtt. 15 ezer Ft-ról ma már 23.500 Ft-ra emelkedett a törlesztő részletem, csak azért nem élhetek semmilyen "segítséggel", mert nem lett megterhelve a lakásom. Az már senkit nem érdekel, hogy 3 hónapja nem tudok közös költséget fizetni, mert valamit a gyógyszereken kívül ennek is kell!!! Én nem vagyok "károsult"? Személyeskedés nélkül több országgyűlési képviselő lakása talán veszélyben volt és ezért hozták a végtörlesztési törvényt? dehogy!!! ők "nyereséghez" jutottak ezzel a lehetőséggel. Miért nem CSAK és KIZÁRÓLAG a valóban fenyegetett kört - akik elveszthetik lakásukat - segíti az állam?... az érthető lenne. De hogy a milliomosoknak még több milliójuk legyen, azért miért kell az államnak segítséget adni, költségvetésből támogatni őket! DISZNÓSÁG ÉS FELHÁBORÍTÓ!!!