ALÁÍRÁSGYŰJTÉS AZ EGRI KÓBOR ÁLLATOK KILÖVÉSE ELLEN

Midien

/ #51 Re:

2012-02-17 23:43

#22: -

Én szívesen elbeszélgetnék veled privátban! De többen is, adjál egy tippet és koccanunk, mondjuk én Debrecenben vagyok, de hazáig kísérnélek ezzel a petícióval és minden egyes állatvédő aki az utunkba esne csak egyet rúghatna beléd, mert nekünk a hozzád hasonlóak vannak útba....szerinted hazaérnél?A te fajtád miatt vannak kóbor állatok, akik úgy gondolják el van magának odakint az ösztönös kutya, majd szerez élelmet. Igen, a te szavaid, mert a te fajtád.Az ember.Ember szaporította, ember nevelte, akkor húzzál és nyírd ki nekem azokat akik gyereket bántalmaznak, mindet mert én különben veled csináltatnám végig mindazt amit szadista, pedofil, perverz szülők a gyerekeikkel tesznek.A rendőrség és a média véletlenül se meri őket komolyabban szellőztetni, pedig rengeteg eset van, a hozzád hasonló emberek, szülők még csak nem is jelentik, elnézik életük párjának hogy tönkretegye a saját gyermeküket, te ugatsz a kóbor kutyákról akik gyereket támadnak meg, mit keres a gyereked egyedül ott, na ebből már látszik ki hogy nevelne állatot, embert. Ha lehetősége lenne azoknak az állatoknak gyerekre támadni, az már a szülő felelőtlensége, ha kikerül egy kutya, vagy kint születik meg, az pedig a gazda felelőssége. Az ottlakók, odajárók, vezetők felelőssége, mert az embereket sem tudják megnevelni, de a tehetetlenségüket az állatokon akarják levezetni.Az ember naponta csinál szennyesebb dolgokat...te pedig azzal takarózol hogy kidobott kutyák támadnak,....