Magyarország önrendelkezése és szuverenitása


Vendég

/ #4563 Re: Re: Re: Re: Re: VALAHOVA TARTOZNI KELL MINDENKINEK !!!

2012-02-10 22:06

#4559: szakmunkás - Re: Re: Re: Re: VALAHOVA TARTOZNI KELL MINDENKINEK !!!

Kedves barátom végre egy normális honfitárs, akivel kulturáltan lehet társalogni.

Sajnálom, hogy nincs munkád, együtt érzek veled, és remélem hamarosan sikerül elvárásaidnak megfelelő munkát találnod, mert tudod én is melós vagyok.

Az adófizetők pénzén nem csak úgy értendő, hogy mióta adó van, mert régebben viszont egy közös kalap volt, amibe a dolgozók által megtermelt javak kerültek és ugye azt osztották vissza.

Egyébként a munkanélküliséged nem a te hibád, hanem a annak a KB: 15-20 dollár trilliárdosnak a bűne akik az egész világot az uralmuk alá akarják vonni, és nem fegyverrel hódítanak hanem Magyarországon is  megkeresték azokat az embereket akik még a rendszerváltás előtt is közel voltak a tűzhöz és hajlandóak voltak a nép által felépített vagyont átjátszani az ő részükre, persze a böszmék is szépen megszedték magukat.

Ajánlom figyelmedbe a neten a ZEISTGEIST ADDENDUM ( magyarszinkronnal) dokumentumfilmet.

Keress rá a neten, tanulságos az előre bocsájthatom.

Az én szememben ezek az emberek hazaárulók, ezeket úgy hívom kommunista kapitalisták ez érdekes nem?

Tudod, ezek mutánsok, akik alkalmazkodnak az őket körülvevő környezethez.

Viszont, ha most nem lépünk, akkor teljesen eltűnünk mi magyarok.

Mert gondolj csak bele a te házad miért ér kevesebbet, mint egy hasonló nyugati.

Szerintem mink földrajzilag nagyon jó helyen vagyunk, Árpád atyánk jó helyen vert tábort.

Ezt miért állítom?

A  globális felmelegedés következményeire, szerintem, ha vannak a földön értékes területek, akkor Magyarország is köztük van.

Miért?

Nincs tornádó hurrikán nincs hatalmas földrengés, viszont rengeteg ivóvizünk van, tehát földrajzilag jó adottságú terület.

Gondold végig, tönkrevágják az országot, belőlünk rabszolgát csinálnak, majd bagóért felvásárolnak, mindezt persze úgy teszik mintha nagy jótevők lennének.

Nem akarom ismét leírni, ezért csak hivatkozom egy korábbi hozzászólásomra, ami a 4497-es.

Mivel te is régi motoros vagy, és bízom benne ezért a jelzőért nem haragszol, akkor te is szomorúan láttad ezeket a történéseket, csak akkor még nem tudtuk mi lesz a vége.

A szebb jövőd reményében: Üdv.