Mondj nemet a Klubrádió megszüntetésére


Vendég

/ #5385 Re: 5383-nak!

2012-01-27 21:09

#5384: - 5383-nak!

Örülök, hogy legalább ebben egyetértünk. Igenis, maradjon színes a világ, de ez ennek egy nagyon pici szegmense ahhoz, hogy ilyen indulatokat gerjesszen, mint amilyenek itt megjelentek a hozzászólásokban. Végül is véletlenül tévedtem rá, és kíváncsi voltam, azért olvasgattam bele a hozzászólásokba, és nagyon megdöbbentem időnként a kifejezetten alpári, ordenáré stíluson. Ez nem öregbíti a - mondjam így - klubrádiósok hírnevét, ettől nem válnak szimpatikusabbá.

Azt azonban még mindig nem értem, hogy ha az valóban igaz, hogy a Klubrádiónak csak az egyik frekvenciasávja szűnik meg, illetve a neten is hallgatható, ső, mint kiderült, akár módjuk is lett volna olyan pályázatot benyújtani, amit megnyerhettek volna, akkor mire ez a nagy felhajtás. Már megbocsáss, de ezt nem tudom másnak értékelni, mivelhogy  úgy halllottam, még Clinton asszony is ezért aggódik. Nem furcsa ez kicsit? Az nem csúsztatás, ferdítés, hogy ő ilyen információt kapott? Mert abban azért biztos vagyok, hogy nem azért szólt, mert nem tudja hallgatni ezen az egy frekvencián. Tudom, ez költői kérdés, meg azt is, hogy valószínűleg a nagypolitika része. De sokakat sértett, sért, hogy még emiatt is bele akarnak szólni a belügyeinkbe.