Rokkantvadászat...


Vendég

/ #232 Hányan fogunk meghalni vagy mégbetegebbek leszünk?

2012-01-11 16:26

Szép napot mindenkinek! Én is hirtelen meggyógyultam a felülvizsgálaton.Engem tüdőrákkal operáltak jobb tüdőlebeny eltávolítás.Be se írták a diagnózisba a felülvizsgálaton.mellette COPD-om van magasvérnyomás.és még írhatnám pszichiátriai betegségeim de ezt sem vették figyelembe.Semmi szakorvosi papírt nem vettek figyelembe csak azért mert 50 éves vagyok .De ugye a betegség nem korral függ össze!Én is rendszeres szociális járadékot kapok. A daganat ellenes tápszert már nem tudom megvenni. Igaz a családom minden tagja rákban halt meg.De rájöttem valamire a tüdőm kinőtt úgy hogy jelentkezem valami csoda műsorba. A levegő vételem tökéletes. Én is voltam a munkaügyi központba de munkahely nincs valószínűleg nem is lesz mivel a papíron ez szerepel. Tiszta levegőjű fizikai munkától mentes munkahelyen dolgozhatok. Ti tudtok ilyenről?
A leleteim felét sem vették figyelembe. Egy orvos dönt élet és halál között. Aki természetesen orvosi esküjét megszegve behódol a kormánynak. Szégyen! Mi lesz ha a sok stressz miatt betegek leszünk ismét.Majd nem gyógyítanak meg? Na az lesz egy hatalmas összeg!Már egy rokkant társunk öngyilkos lett! Kérdezem a képviselő asszonyt még hány halál kell?Hányan fognak megfagyni éhen halni mivel már a gyógyszert sem tudják sokan kifizetni. 27000 forint mire elég. Cseréljünk mi kapjuk a képviselői fizetést Ők meg a 27000 forintot.Mit szóltok ehhez.Ha nem tetszik az orvosi szakvélemény fordulj bírósághoz. MIBŐL? Kilátástalan a helyzet. Ellenünk hangolják az embereket! Ez is a terv része. Nekem azt írta a tüdő szakorvos állapotában javulás nem várható. Figyelembe se vették. Hát ennyi.Ha ki akarnak dobni a rendszerből akkor ki is fognak. És ezt mindenki végignézi szótlanul. A képviselő asszony aki keresztény demokrata nyugodtan elhagyhatja a keresztény szót mert ilyet egy keresztény ember nem csinál. Hát csak ennyit akartam írni.