IGAZSÁGOT GERÉB ÁGNESNEK!/JUSTICE FOR ÁGNES GERÉB!


Vendég

/ #305

2012-01-03 09:20

Ez tök jó!! Ez a racionalitásos hozzá szólás. :o))) Tehát akik Geréb Ágnes mellett voksolnak, azok érzelmileg teszik azt. Ne már..... Én sem otthon szültem a gyermekeim, sajnos, de annak csak a majrés természetem az oka. Aztán a kórházas szülésnek az lett a vége, hogy a doki beindította a szülést, mert épp ügyeletben volt, majd délutánra kissé felgyorsította a lefolyását a szülésnek, mert mindjárt haza kell mennie. Végül eltörte a fiam karját, amikor az megszületett. Félre értés ne essék, nem bántom. Jó orvos, hálás vagyok neki. Csak azt szeretettem volna szemléltetni, hogy ha racionálisan nézzük, nézzük csak úgy. Amiért a kórházi-klinikai szülések a törvényesek, az orvosok nem is törik magukat, hogy emberi módon álljanak az anyukához-babájához. Semmi kényszerítő eszköz, mert törvényesen vannak a kórházban, tehát "bármit" megtehet, a felelősségre vonás szinte utol sem éri. Állítólag annyira félnek a perektől, hogy azért is alkalmazzák előszeretettel a császármetszést. Ahelyett, hogy ügyesednének, szakmailag alázatosodnának, netán okosodnának.... :o( A racionalitás, ahogy az úr, vagy hölgy használta, nem volt más, mint egy farizeusi hozzáállás, hogyan kényszerítsük a mondvacsinált demokráciát mindenkire. Nem is hiszek a demokráciában, de ez már egy újabb téma lehet. A demokrácia nem más, mint hatalom éhes emberek önrendelkezése, öntörvényűsége önnön maguk felelőtlen létezéséhez. Engedjék el Geréb Ágnest. És csak azután perelje a sok senkiházi, ha már átesett egy szülésen legalább.