A DOHÁNYZÓK DISZKRIMINATÍV MEGKÜLÖNBÖZTETÉSE ELLEN.


Vendég

/ #16

2011-12-30 19:27

Tele van a hócipőm nekem is, vegyük például az élelmiszereket, teli raknak minden emberi fogyasztásra szánt terméket mindenféle szarral, amiről nyilvánvalóan tudják, hogy káros a szervezetre, de ez senkit sem érdekel. Egyed paraszt, hamarabb elpusztulsz, azután az állam szépen lenyúlja az addig befizetett nyugdíjad. Ez lenne a cél! Biztos, hogy nem egészséges a cigaretta, mindenki tudja is, de kérdem én, mi ebben a mai világban egészséges? Bizonyára szoktatok kedves nemdohányzók bográcsolni, grillezni a szabadban stb...Azt kérdezném még tőletek, gázálarcban, vagy mélytengeri búvárruhában szoktátok csinálni, hogy ne lélegezzétek be ezt a borzasztóan mérgező, cián gázzal vetekedő förtelmes halált, a füstöt. Ami teszem hozzá, hasonló összetételű füst, mint a cigaretta, mivel szerves anyagot égetünk, kivétel PB palack. De ismét kérdezem, melyik a finomabb bográcsgulyás, amelyik fán főtt, vagy amelyik gázégő fölött? De bizonyára igazatok van, egyétek az ízfokozót, igyátok az aszpartámot, és lélegezzétek ezt az ocsmányságot amit utcai levegőnek gúnyolnak, ami szerintem nem a cigaretta füst következtében lett olyan-amilyen. De ez a legnagyobb probléma csodálatos hazákban, hogy ki cigarettázik és ki nem, a döntéshozók meg kapják be amit gondolok, ezután is rá fogok gyújtani, de ez nem egy tömött vasúti kocsi peronja, és nem a kórházi várószoba lesz, vagy egy óvoda közösségi terme, bár ott eddig sem igazán dohányoztunk. Törvény nélkül sem, mert ennyi esze talán volt mindannyiunknak.
Köszönöm!