Mondj nemet a Klubrádió megszüntetésére

nyulam

/ #4672 pregos47@aol.com

2011-12-21 20:25

ezt az orban viktort ki kellene vegezni, megpedig azonnal. ugyanazt csinaltak most, mint annak idejen a kurir cimu napilappal. ugye emlekeztek ra 1998. szeptember 30-an tortent mindez. en voltam a lap new yorki tudositoja. es hiaba fordultam a fovarosi munkaugyi birosaghoz es nyertem jogerosen tobb, mint 7 millio forintot. a vegrehajto nem tudott kollektalni, mert az orbanek a tulajdonos ceget, az alperest a postabank sajto ceget is eltuntettek. most probalom ujra perelni a postabank jogutodat, az erste bankot polgari birosag elott, mert az az itelet mar elevult az idok soran, 11 ev kamataival egyutt 15 millio forintra perelni. de az igazi felelosok az elso orban-kormany csendesen megbujik. szerintem orban viktort ki kellene vegeztetni, de a magyarok megerdemlik. azt eszik, amit foztek. lam igy jar a nep a 2/3-dal, amit megszavaztak. en csak karorvendoen rohogok a magyarokon, innen new yorkbol, ahol harom evtizede elek, teljes szabadsagban. a mindenhato bunteti a magyarokat,azzal amit megerdemelnek. a mindenhato emlekezo tehetsege minden emberenel kulonb. o bezzeg nem felejti el soha, hogy mit csinaltak az o kivalasztott nepevel 1944-ben. neheny het alatt begyujtettek a zsidokat es atadtak a nemeteknek, hogy legyikoljak a halaltaborokban. csekely 600 ezer artatlan embert gyikoltattak meg. ezert fizet a magyar nemzet az emberiseg orok elete vegeig. igen a magyarok sorsa peldamutato mas nemzetek szamara, hogy igy jar minden nemzet, amely a kisebbsegeiket gyilkolja vagy gyikoltatja.