Mondj nemet a Klubrádió megszüntetésére


Vendég

/ #4569

2011-12-21 17:12

Tényleg úgy jártunk, mint Moldova Paraszt-bácsija, amikor a mezőgazdasági repülőn felvitték, és kunsztokat csináltak vele! Hát ezt már én sem gondoltam volna, hogy ilyen mindenki számára kézzel foghatóan nem tűr meg ez a hatalom semmiféle más világképet, mint a sajátja. És hogy ennyire fél!!! Mert amikor már MINDEN lehető és lehetetlen irányítási,gazdasági és politikai hatalom korlátlanul a kezében van, és megtehetné, hogy hátradőljön, mert tenni senki nem tud ellene semmit,akkor a világ szégyenére képes betiltatni az egyetlen olyan rádiót, ahol nem a hatalmi propaganda félrevezető műsorai hallhatóak.
Habár másrészről értem a rettegését, mert ez a rádió olyan szellemi fölényben van a mai magyar mediában, hogy ténylegesen helyettesíti a közszolgálati rádiót. És messze nem csak a politikai műsorai!!! Ma színházról, könyvekről, kiállításokról, zenéről, tudományról,műemlékvédelemről, sőt, még szakácskodásról is szinvonalasabb tájékoztatást lehet kapni a Klubrádióból, mint bármelyik más adóból.
Nem véletlen, hogy olyan sokan hallgatjuk.
Vagy ennek a Széchenyi nevét oly sokszor a szájára vevő kormánynak már nem kellenek a KIMŰVELT EMBERFŐK?
Habár az is igaz:azokból nehezebb birkát csinálni!