Kérem folytassák az InuYasha leadását, mely évek óta szünetel!

Eszter
A petíció szerzője

/ #22

2011-12-17 12:22

Igen, tudom hogy te ott reklámoztad, emlékszem rá és köszi. A felhívást bárkire értettem, aki itt van és akit érdekel a folytatás. Az oké, hogy már így (is) tudnak róla, de az eléggé izé dolog tőlük, hogy csak úgy szó nélkül kitörlik a petícióra való felhívást! Nem értem miért kellett kitörölniük,... Ennek 2 oka lehet: 1. vagy mert magasról tesznek már az egészre, 2. vagy mert tudnak róla és talán lépéseket tesznek lassan előbb-utóbb az ügyben. Bár én semmi nyomát nem látom mióta legelőször (2-3 hónapja) írtam nekik levelet, amire azóta se kaptam semmilyen választ. Elég szomorú és bosszantó, ha tényleg nem érdekli őket,...! A direkt nem válaszolás a levelemre, ráadásul később másodszori kérés, emlékeztetés ellenére is eléggé hadd ne mondjam milyen dolog! Lehet, hogy őket nem érdekli, de ha látják és tudják, hogy vannak akiket igenis érdekel, akkor tenniük kéne valamit! Elhiszem, hogy a világválság is probléma, de akkor is! Ha eladják az anyagot, ők is jól járnának, plusz megérné megpróbálni leadni! Azért ha nem gond, újra kitehetnéd náluk a linket Zsolti! Köszi. De az is lehet, hogy én is rájuk keresek a Facebook-on és kirakom. Ha azt is törlik, hát nem tudom, tiltani csak nem tudnak remélem, mert ha nem, akkor többszöri törlésnél talán többször kirakom, de ez még nem biztos.