Mondj nemet a sorkötelezettség visszaállítására!


Vendég

/ #539

2011-12-17 00:23

Az erőfeszitésem az, hogy nem szeretem sem én, sem más ép eszű ember, ha hülyének nézik őket! Namost amik ide be lettek linkelve, az egyértelműen összeollózott uszitás, azért mert a mostani kormánynak is vannak hibái, semmi ahhoz képest ami az MSZP SZDSZ kormány volt... Ez a rosszabb jött a helyébe...szöveg kicsit ismerős...


"Ráadásul a kormány extrém szinten keveri a hamis lapokat, így a híradásoknak sem hihet az ember, ezért inkább benyomja a vészkapcsolót." Ez az előző kormányra volt igaz...

"Elmebeteg idealisták játékszerei lettünk, olyanoké, akik narancsszínben akarják láttatni a világot."
Sztem meg az előző kormány és a csatlósai (jobbik, karta) nem birjak elviselni h nem ők vannak hatalmon és minden rágalmat megcsinálnak h visszakerüljenek a hatalomra meg h legyen témájuk...

"Hazudoznak és bizonytalanságban tartanak olyan szinten, mint ezelőtt semelyik másik kormány."   Jobbik és MSZP duma :) és azok már eleve hiteltelenek :)

"Mivel ezek rendkívül gerinctelenek, az esetek döntő többségében élnek a lehetőségeikkel és minden tagadásuk ellenére megvalósítják mindazt egy adott pillanatban, szerény, szorgalommal párosult tehetségtelenségük éppen megálmodik."

Erre csak azt mondom h "nem lesz gázáremelés" és mégis volt, tudod mire gondolok :)