Mondj nemet a sorkötelezettség visszaállítására!

Bocsi bá

/ #537

2011-12-16 23:10

"Bocs, én nem nyalom a narancsot, nem szagolom a szegfűt, nem hiszek a szebb jövőben, és tudom h nem lehet más a politika..."

Akkor valamiben legalább egyetértünk. Az erőfeszítésedet viszont továbbra sem értem. Én biztosan nem néznék be olyan oldalra, ahol néhány "nem ingem-ember" ténykedik valamin, ami senkinek az érdekét nem sérti. Vagy...? Nyugi, én például nem vagyok sem komcsi, sem náci, sem anyám kínja, de a jelenlegi kormányt nem értem az ötleteléseivel. Vártam, hogy az előzőek felszívódjanak, de sajnos még rosszabb jött a helyébe. Hogy ezek után mi jön, arra gondolni sem merek. Ráadásul a kormány extrém szinten keveri a hamis lapokat, így a híradásoknak sem hihet az ember, ezért inkább benyomja a vészkapcsolót. Elmebeteg idealisták játékszerei lettünk, olyanoké, akik narancsszínben akarják láttatni a világot. És még örülhetünk, ha él ilyenkor a többesszám. Hazudoznak és bizonytalanságban tartanak olyan szinten, mint ezelőtt semelyik másik kormány. A sok kisembert megnyomorító, álnok intézkedésük után a bizalmatlanság azt hiszem indokolt. Ezért nem tudok bízni egyetlen döntésükben sem- különösen ha azokban a döntésekben benne rejlik valamilyen negatív potenciál. Mivel ezek rendkívül gerinctelenek, az esetek döntő többségében élnek a lehetőségeikkel és minden tagadásuk ellenére megvalósítják mindazt egy adott pillanatban, szerény, szorgalommal párosult tehetségtelenségük éppen megálmodik.