Rokkantvadászat...

Adrienne

/ #105

2011-12-13 17:46

Miniszterelnök Úr! Ön a felszólalásában rögtön úgy reagált,hogy"ne fizessünk nyugdíjat?"!Miért nem azt mondja,hogy ne kapjanak Önök és a képviselők tiszteletdíjat!Tudja,hogy az tisztességesebb lenne!Én már 17 évesen dolgoztam,mivel nekem nem volt szerencsém olyan családban felnőni,ahol támogatták volna a tovább tanulásomat.Ennek okán abba kellett hagynom a tanulmányaimat,és dolgozni kezdtem.23 éven keresztül folyamatosan fizikai munkát végeztem 3-4 műszakban,sok esetben olyat,ami egy férfinak is becsületére vált volna.Szültem 3 gyereket,és 2003-ban leszázalékoltak.Most özvegyen,27000ft-ot kapok és a 11 éves lányomra árvaellátást, összesen 63000ft.Az állapotom folyamatosan romlik,sajnos már a házimunka elvégzése is időnként nehézkes,vagy egyáltalán nem megy,de a ob. szerint rehabilitálható vagyok,hypertónia,depresszió,agyvérzés és agylágyulás ellenére is.Az nem zavar senkit,hogy már a lakás elhagyása is problémát okoz kísérő nélkül.Mindemellett a középső gyermekem főiskolás,mivel az egyetemet nem bírtuk anyagilag,ez által nem lehet belőle az ami szeretett volna.Én már akkor dolgoztam,amikor Önök iskolába jártak,tehát az én pénzemből tudták le az egyetemet.Ez rendben is van,de az már nincs,hogy nekem ennyi pénzből kell iskoláztatni,etetni,ruházni a gyerekeimet,gyógyszereket venni,felülvizsgálatokra járni,30-70km-t,attól függően,hogy melyik orvoshoz kell menni.Ezen felül fizetni kellene a rezsit is.Na ez az ami már nem megy.Most ott tartok,hogy a lakásomra több százezer forint van ráterhelve,és nem tudom mikor fogok az utcára kerülni.Higgye el szívesen elmennék dolgozni,de sajnos nem tudok,nem bírok.Már csak abban reménykedem,hogy még karácsony előtt meghalok,akkor talán lesz aki enni és ajándékot ad a gyermekemnek,mert bárhogy próbálom,már sehogy sem tudom megoldani.Akkor már azt sem fogom látni,amikor elárverezik a lakást.Tehát tőlem nyugodtan elveheti a járadékomat,mivel már nem lesz rá szükségem.Az Ön párttársa úgyis azt nyilatkozta,hogy aki nem vitte semmire az annyit is ér,és csak az ő hibája.Köszönöm. Neki is,Önnek is és családjaiknak is ÁLDOTT,BÉKÉS, KARÁCSONYT kívánok!