Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Utoljára leírom, te patkány vagy, én pedig kiállok továbbra is Gyurcsány Ferenc min.elnök úr mellett

/ #5908 Re: Re: Re: Komcsi csak rossz van ?????? ... és melyik oldal a rossz ??????

2011-12-04 23:50

#5906: - Re: Re: Komcsi csak rossz van ?????? ... és melyik oldal a rossz ?????? 

 Utoljára írok neked és ezzel bezárom örökre. Miután veled érdemi vitát folytatni nem lehet, belőled a gonoszság, a promitivizmus, a rosszindulat fröcsög minden beírásnál, nem érdemes rád energiát pazarolni. Kívános neked olyan kellemes ünnepeket, mint amilyen az én nyaram volt, mikoris eltemettem a férjemet. Olyan halált nem kívánok neked, mint az övé volt, azt nem érdemled meg. Neked nem szabad egy pillanat alatt infarktusban meghalni, az csak a jó embereknek jár, hogy ne szenvedjenek. Hozzád hasonló gonosz emberrel még nem beszéltem soha, még így virtuálisan sem. Számomra döbbenet vagy és elég belőled. Nem kísérletezek tovább, hogy emberi érzéseket  hozzak ki belőled. A gyűlölködés, mocskolódás nem kenyerem, te vagy az egyetlen ember, aki khoztad belőlem. Ne fog többé megtörténni, nagyon szégynelem magam amiatt, hogy bármikor is szót próbáltam érteni veled.  Édesanyád hatalmas bűnt követett el, amikor nem ment el abortuszra. Nagy hiba volt. A világ attól kéne, hogy szép és színes legyen, hogy elfogadjuk a másik gondolkodását is és csak azért, mert más elveket vall, nem pocskondiázzuk, sértegetjük a legalpáribb módon minden pillanatban. Miután neked az egyetlen örömöt ez okozza, ehhez csak egyet tudok kívánni: ba...ál egyedül.

Ne válaszolj, mert elérted a célodat, erre a fórumra többé be nem teszem a lábam. Ilyen aljas ember még jobboldalon is kevés van, mint amilyen te vagy.