FOX channels-t a Telekom-nál

PZs

/ #99

2016-11-08 21:42

Kb. ahhoz tudnám hasonlítani a dolgot, mintha az étteremben, miután gondosan kiválasztottad, mit szeretnél enni, megrendelted, kifizetted, jóízűen falatozod pl. a rántott csirkecombodat - majd odalép hozzád a pincér, hogy ja bocs! és elveszi a megkezdett csirkecombodat, helyette odadob a tányérodba egy darab Pálpusztai sajtot. Aki szereti a Pálpusztait, még az is nagyot nézne, hogy ezt most akkor mégis hogy????!!! ma mást akartam enni, mást rendeltem, másért fizettem!!! Hát még a nagy többség, aki undorodik a Pálpusztaitól, és bottal sem piszkálná meg... Amúgy pedig a fogyasztót, aki fizet, azt nem védi semmilyen törvény??? A hűségnyilatkozat a szolgáltatót nem kötelezi? Nem köteles azt a szolgáltatást nyújtani nekem a kényszerű jegyességünk ideje alatt, amire szerződtünk? Én arra, hogy fizetek, ő pedig arra, hogy szolgáltat? Tegye be ajándékba a barátja adóit, a régieket pedig hagyja békén! http://net.jogtar.hu/jr/gen/hjegy_doc.cgi?docid=A0300100.TV Ritkán nézek tévét - de maga az elv kiakaszt.