Szolidaritás tiltakozó aláírásgyűjtés

Bori néni

/ #147 Bori néni

2011-11-26 12:48

Tudják,én illetve barátnőim,mért szavaztunk tavaly a fideszre!Öregasszony vagyok,a legnagyobb szórakozásom a rádiózás volt!Itt ahol lakom nem lehet 15 rádió állomást fogni,mint a Fővárosban.A fővárosban sok beszélgetős nem politikai adó állomás müködik.A politikai rádiókat nem szeretem,igy a kossuth rádiót se hallgattam.A 2007.Május 31.ig a Petőfi Rádió hallgatója voltam,barátosnőimmel .Az a Petőfi Rádió a 3 millió nyugdíjas rádiója volt.Amikor is az előző kormány megszüntette a nyugdíjasok Petőfi Rádióját és csinált belőle egy 21.fiataloknak szóló zenei rádiót.Emiatt szavaztunk a fideszre,mert azt gondoljuk,hogy a fidesz visszacsinálja a régi Petőfi Rádiót.Sajnos ez idáig nem igy lett!Gondolom megértik,hogy mi szeretjük az olyan rádiót ahol nem csak zene megy,hanem BESZÉD is!A nyugdijasok Petőfi rádiójának 2007.Május 31.i megszünése után nagyon szomorú,depressziós lettem.Hisz a régi Petőfi a hallgatótársam volt!Ezért szavaztunk a fideszre. előtte mszp-sek voltunk!2014-ben már el se megyünk szavazni!