Ügyfélkapu változtatása rossz irányba történt

Szenvedő alany

/ #8

2016-07-05 11:36

Azt nem értem, hogy mitől költséghatékony, gyors és egyszerű, mert a bíróságra beadott doksikat ugyanúgy kinyomtatják, ha nagyobb a melléklet, mint 300 Mbite, akkor külső adathordozón kell bevinni vagy küldeni, amiről szintén kinyomtatják.

Miért kell nekem tudni arról, hogy Ők letöltötték, én letöltöttemm hogy Ők letöltötték? Eddig 3 üzenet jött, küldés, fogadás, lajstrom szám, ezt megfejelték további 4-el. MINEEEEKKKK???? A Webamailt lehet majd folyamatosan figyelgetni, nehogy megteljen, ha megtelik akkor archiváltatni és töröltetni. Egy beadványra jön 7 válasz a Perkapura és mivel ugyan ahhoz az e-mailhez van rendelve, így az e-mailben plána nem tudjuk elkülöníteni az értesítéseket. Ha szabadságra megy valaki és jön egy értesítés és nem tölti le, akkor 3 nap múlva jön egy éertesítés, hogy nem töltötte le, 5 nap múlva, meg, hogy meghiúsult a kézbesítés. Mi a f*sz van ebben az országban, mindenki kezd megkattanni. Ekkora bürokrácia talán még sosem volt, legallábbis mióta az eszemet tudom. Megfulladunk a "söralátét" méretű beadványoktól!