Határon túli magyarok nyugdíj kifizetésének felfüggesztése


Vendég

/ #70

2016-07-05 06:15

Azért írtam alá a petíciót, mert a kormány Késedelmes intézkedése veszélyezteti a nyugdíjalap biztonságát, illetve a nem intézkedés komoly veszteségeket okozott eddig is a tényleges kvázi "jogos kifizetések" miatt. Továbbá a második világháború lezárásával, illetve már az országba beözönlő szovjet csapatok által a MÁLENKIJ ROBOTRA elhurcoltak között volt az Édesanyám is, akit 17 évesen vittek el a megszállók a kommunista "élmunkások" aktív közreműködésének köszönhetően a kulák családi indokok alapján. Amikor 27 hónap távollét után hazatérhetett, és a békésnek mondott polgári életbe belecsöppent, akkor további nélkülözéseknek volt kitéve. A későbbi években a szüleim is hozzájárultak a háborús jóvátétel fizetéséhez. Mi több Én a 60-as évektől a munkabérem egy részét kénytelen voltam felajánlani a központi utasításra elrendelt különböző nemzetközi segítésekre gyűjtött támogatásokhoz, Téglajegyek, stb. alapokhoz - melyeket pld. a nyugdíjam kiszámításakor nem vettek figyelembe. Ma a kormány fokozatosan csökkenti a kiszámítás alapját különböző trükkökkel. Növeli a korhatárt, elveszi a lehetőségét a jubileumi címen járó térítések kifizetésének a feltételeinek módosításával. Közben uram-bátyám alapon számolatlanul tömi az érdekközössége tagjainak a zsebét, a szavazatok szerzése végett.
A maffia- kormányt le kell váltani, most pedig jobb belátásra kell bírni !